Sokudo.pl | Aktualności Sokudo.pl | Aktualności

Sokudo - Klub Sztuk Walk

Karate i Kobudo

Aktualności

XIII PPD, MMM i SOKUDO CUP

XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Fudokan połączony z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików strefy C i III Turniejem Sokudo CUP za nami :-) Systematyczne oraz te dodatkowe treningi w ostatnim roku przyniosły nam niesamowite efekty. To już drugi rok z rzędu, kiedy nasz Klub Sztuk Walk Sokudo zdobywa PIERWSZE miejsce w Rankingu Klubów w trakcie Pucharu Polski Dzieci w Karate Fudokan. Dodatkowo nasze Sokudziaki Julia Giergiela i Cezary Mazurek zdobyli statuetki "Najlepszej zawodniczki" i "Najlepszego zawodnika" zawodów. DRUGIE miejsce dla najlepszego zawodnika Pucharu Polski Dzieci zdobył Szymon Mazurek. Jest to dla niego szczególne osiągnięcie, ponieważ jest on jednym z najmłodszych zawodników zawodów. Dla Julii i Czarka będą to niezapomniane chwile, gdyż z końcem roku, kończą wiek młodzika, a co za tym idzie wkraczają w wiek juniora młodszego.
W rankingu Klubów, jako Klub Sztuk Walk Sokudo zdobyliśmy PIERWSZE miejsce. Na I miejscu podium Sokudziaki stawały 19 razy, na II miejscu 17 razy i na III 29 razy.
DRUGIE miejsce w rankingu zdobył Klub Kumite Żyrardów, TRZECIE miejsce zajęła MSW Kumade z Sochaczewa, a CZWARTE miejsce Klub Zanshin JAKTORÓW.
Wyróżnienie i nagrodę dla klubu, który wystawił najliczniejszą drużynę w tym roku trafiło do Stowarzyszenia Satori Jastrowie.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Otwocka Pana Zbigniewa Szczepaniaka, który objął honorowym patronatem nasze Mistrzostwa, Radnych Miasta Otwocka: Pana Jarosława Łakomskiego, Pana Krzysztofa Kłóska, Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Pana Andrzeja Wysoczańskiego, którzy zaszczycili swoją obecnością nasze zawody oraz pracowników Urzędu Miasta Otwocka, którzy już trzeci rok wspierali organizowane przez nas mistrzostwa. Sukces imprezy nie byłby możliwy, gdyby nie pozostali partnerzy i sponsorzy, których znajdziecie na banerach i dyplomach.
Ogromne podziękowania dla naszych niezastąpionych rodziców i wolontariuszy z Nukleonika, którzy licznie zaangażowali się w przygotowania i jak zawsze udowodnili, że można na nich liczyć. Dziękujemy Agacie Koss, Marcinowi Bieleckiemu i Kasi Balińskiej za świetną obsługę techniczną :-)
Dziękujemy wszystkim za zaufanie i jak widać z roku na rok nasze zawody skupiają coraz więcej zawodników, już teraz sala pękała w szwach, za rok chyba się nie pomieścimy :-)

Szczegółowe wyniki zawodów:

 

Autor: Sokudo |
Galeria

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?
Zapraszamy do kontaktu z nami.