Klub Sportowy SOKUDO

Karate Koszykówka Lekkoatletyka

Aktualności

Mistrzostwa Europy w Berlinie

Ogromny sukces Sokudziaków w trakcie Pucharu Europy w Karate Shotokan organizowanego przez ISKF w Berlinie w dniach 20-24 września 2018 r. Nasi zawodnicy zasilili szeregi Kadry Narodowej Polski Związek Karate KKTiF i spisali się na medal! W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy:
1 miejsce - Julia Giergiela - jiu ippon kumite
1 miejsce - Agata Koss - kata indywidualne
3 miejsce - Natalia Kośmicka - kata indywidualne
3 miejsce - Kajetan Marton - kumite klasyczne
3 miejsce - Filip Krakowski - kihon ippon kumite
oraz najmłodszy z całej Reprezentacji Polski Szymon Mazurek (9 lat) wywalczył 2 miejsce w konkurencji kata indywidualne. Drużynowo zdobyliśmy srebro, po remisie dziewczyny musiały ponownie stawić czoła drużynie Niemiec i za drugim razem udowodniły ponownie, że srebro należy do nich  2 miejsce - Agata Koss, Julia Giergiela i Natalia Kośmicka.
Po trudnych zmaganiach z silną konkurencją Czarek Mazurekuklasyfikował się na 5 miejscu w kata indywidualnym. Gratulujemy wszystkim zawodnikom ogromnego ducha walki w tak trudnych zawodach.
Tymi startami do ogólnego rankingu krajów na konto reprezentacji Polski dołożyliśmy 2 złote medale, 2 srebrne, 3 brązowe

Autor: Sokudo |

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?