Sokudo.pl | Aktualności Sokudo.pl | Aktualności

Sokudo - Klub Sztuk Walk

Karate i Kobudo

Aktualności

BIELARUS OPEN 2019

Niesamowite rozpoczęcie sezonu startowego roku 2019! Sokudziaki zasilający kadrę Polskiego Związku Karate Komisji Karate Tradycyjnego i Fudokan w dniu 27.01.2019 r. wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Karate BIELARUS OPEN 2019. Nasi zawodnicy i tym razem nie zawiedli! W przepięknym stylu złoto w konkurencji kata wywalczył Cezary Mazurek. W boju fantastycznie sprawdziły się dziewczyny Julia Giergiela i Natalia Kośmicka zdobywając medale srebrne w konkurencji kumite full kontakt w swoich kategoriach wagowych. Julia srebrny medal wywalczyła także w kata jedynie ustępując miejsca Rosjance. Wspaniale spisał się Kajetan Marton zdobywając brąz w konkurencji kata. Bardzo dzielnie również walczyli najmłodsi: Maciek Giergiela i Szymon Mazurek. Chociaż tym razem bez medali to ich zaangażowanie i postawa zasługują na ogromne słowa uznania i szacunku.
Z dumą mogliśmy trzymać flagę z herbem Naszego Miasta Otwocka na podium w Grodnie.
Ogromne gratulacje dla wszystkich startujących Sokudziaków w tych trudnych zawodach. Podziękowania również dla opiekunów naszej grupy.
Przy okazji znowu zwiedziliśmy tym razem kolejne zakątki Grodna oraz odwiedziliśmy Muzeum Elizy Orzeszkowej poznając przy tym wspaniałego przewodnika Mariusza z Polski  
Zapraszamy do spaceru po przepięknym mieście Grodno i zawodach w naszej galerii zdjęć.

Autor: Sokudo |
Galeria

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?
Zapraszamy do kontaktu z nami.