Sokudo.pl | Aktualności Sokudo.pl | Aktualności

Sokudo - Klub Sztuk Walk

Karate i Kobudo

Aktualności

Spotkanie z Prezydentem

W dniu 23.01.2019 r. reprezentanci Sokudziaków oraz zawodników OKS 2004 gościli w Urzędzie Miasta Otwocka, a było to spotkanie na samym szczycie. Sokudziaki odebrały z  rąk samego Prezydenta Miasta Otwocka Pana Jarosława Margielskiego reprezentacyjne dresy i torby sportowe. W spotkaniu uczestniczył również w imieniu Rady Miasta Otwocka Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych, Zdrowia i Porządku Publicznego Pan Marcin Kraśniewski. 
Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi, Radzie Miasta oraz Panu Jarosławowi Łakomskiemu Przewodniczącemu Komisji Kultury i Sportu za przekazane dresy i torby treningowe. Dzięki temu kadra Klubu będzie w przyszłości promować Miasto Otwock i Klub Sztuk Walk Sokudo na każdych zawodach w kraju i za granicą. Przekazany sprzęt sportowy został zakupiony ze środków budżetowych Miasta Otwocka, na bluzach i torbach widnieje herb Miasta Otwocka.
Dziękujemy za to docenienie i ogromne wsparcie, za możliwość goszczenia w Ratuszu Miasta Otwocka oraz za słowa skierowane przez Pana Prezydenta do młodych karateków z KSW SOKUDO, które na długo zagoszczą w ich sercach i głowach i nie raz będą przypominane przez trenera 
zdj. Urząd Miasta Otwocka, Marcin Wichowski, Agata Bielecka

Autor: Sokudo |
Galeria

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?
Zapraszamy do kontaktu z nami.