Sokudo.pl | Aktualności Sokudo.pl | Aktualności

Sokudo - Klub Sztuk Walk

Karate i Kobudo

Aktualności

I Liga Karate IKA w Grójcu

„Trzynastego” dla Sokudziaków zaświeciło słońce i ten dzień ani trochę nie był dla nich pechowy ???? Dzisiaj Sokudziaki wzięły udział w pierwszym turnieju Ligi Karate IKA Poland zorganizowanym w hali Sportowej Spartakus w Grójcu. Spośród blisko 270 zawodników rywalizujących na 5 matach nasi zawodnicy wspaniale sobie poradzili, a poniżej przedstawiamy Wam ich sukcesy:
- Najlepiej wypadła Julia Giergiela, która biorąc udział w rywalizacji ze starszymi zawodniczkami zdobyła harttricka; złoto w kata indywidualnym, złoto w Kumite Sanbon Shobu i złoto w Kumite Ippon Shobu;
- Kolejna niespodzianka, to nasze dwa Maćki ???? Rosną nam nieźli „kumiciarze”! Maciej Łukasik we wspaniałym stylu wywalczył złoto w Kumite Sanbon Shobu, złoto w Kumite Ippon Shobu i srebro w Kodachi, tuż za nim Maciej Giergiela, wcale nie ustępując pola walki uplasował się na drugim miejscu w Kumite Sanbon Shobu i trzecim miejscu w Kumite Ippon Shobu, a w Kodachi złoto należało właśnie do niego ????
- Maksymilian Gil srebro w Kumite Fantom i srebro w Kodachi;
- Tymon Wichowski złoto w Kodachi i brąz w Kata indywidualnym;
- Cezary Firląg złoto w Kumite Ippon Shobu i złoto w Kodachi ;
- Maciej Acedański srebro w Kata indywidualnym i srebro w Kumite Sanbon Shobu;
- Adam Muszyński brąz w Kata indywidualnym;
- Szymon Mazurek srebro w Kodachi;
- Jan Kośmicki brąz w Kumite Ippon Shobu;
- Kryspin Wichowski brąz w kodachi.
Na ogromne słowa pochwały zasługują nasze najmłodsze zawodniczki, które swoje pierwsze kroki na matach karate stawiają zdobywając już miejsca podiumowe:
- Oliwia Giergiela najmłodsza zawodniczka Naszego Klubu dzisiaj do Otwocka przywozi złoto w konkurencji Kumite Fantom (idzie widać w ślady swojej starszej siostry) i brąz w Kumite Sanbon Shobu;
- Marta Muszyńska złoto w Kata indywidualnym;
- Maja Gil srebro w Kata indywidualnym i brąz w Kodachi.
Wszystkim ogromnie gratulujemy udanych startów w tych trudnych zawodach, gratulujemy fantastycznej postawy i wspaniałych wyników ????
IKA Poland gratulujemy udanych organizacyjnie zawodów ????
Autor: Sokudo |
Galeria

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?
Zapraszamy do kontaktu z nami.