Klub Sportowy SOKUDO

Karate Koszykówka Lekkoatletyka

Aktualności

Mistrzostwa Polski 2015

W dniu 11.04.2015 r. w Sosnowcu zostały rozegrane XI Indywidualne Mistrzostwa w Karate Fudokan oraz III Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa PZKF, których organizatorem  był Klub Karate Ronin z Dąbrowy Górniczej. Podczas tych zawodów pierwszy raz w Polsce odbyły się również konkurencje dla osób niepełnosprawnych, co jest historycznym momentem w polskim karate.
Nasz Klub KSW Sokudo z Otwocka reprezentowali: Agata Koss, Natalia Kośmicka, Cezary Mazurek i Szymon Mazurek. Nasza CZWÓRKA spisała się niesamowicie, ich osiągnięcia to:
1. Najmłodsza stażem Natalia - 1 x BRĄZ w konkurencji Jiu-Ippon-Kumite.
2. Najmłodszy wiekiem Szymon - 2 x ZŁOTO w konkurencjach Kata Indywidualne i Kihon Indywidualny.
3. Najmocniej zaangażowana Agata - 1 x SREBRO w konkurencji Kata Kobudo.
4. Najwyższy stażem Czarek - 2 x ZŁOTO w konkurencjach Jiu-Ippon-Kumite i Kata Kobudo.
Wszyscy Zawodnicy zasługują na ogromne gratulacje, ponieważ swoim zaangażowaniem i systematycznością w treningach doprowadzili nie tylko do swojego zwycięstwa, ale także do sukcesu naszego klubu :-) K.S.W. SOKUDO dzięki całej CZWÓRCE zdobył III miejsce w rankingu klubów III-go Międzynarodowego Turnieju Dzieci o Puchar Prezesa PZKF, co jest dla nas niespodziewanym wyróżnieniem.
Dodatkowo nasz instruktor Waldemar Mazurek reprezentując Szkołę Walk Kime z Warszawy zdobył: