Sokudo.pl | Kim jesteśmy? Sokudo.pl | Kim jesteśmy?

Sokudo - Klub Sztuk Walk

Karate i Kobudo

Kim jesteśmy?

Klub Sztuk Walk „SOKUDO” - klub mistrzów Polski i Europy w Karate i Kobudo,
został założony przez Waldemara Mazurka Mistrza Polski, który zebrał dookoła siebie grupę osób chcących wspólnie trenować oraz pracować na rzecz popularyzacji tej dyscypliny sportu w powiecie otwockim. 9 września 2014 r. klub został wpisany do ewidencji klubów sportowych, których statut nie przewiduje prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzonej przez Starostę Otwockiego,  pod numerem 34.

K.S.W. "SOKUDO" powstał na bazie otwockiej sekcji Szkoły Walk ,,Kime” Dariusza Bajkowskiego 7 Dan z Warszawy działającej na terenie Otwocka od września 2013 r.


Nasz Klub jest jedynym Klubem w Otwocku i okolicach, który działa bezpośrednio pod Polskim Związkiem Karate (PZK) w Komisji Karate Tradycyjnego i Fudokan - oficjalnym związkiem podlegającym pod Ministerstwo Sportu.Zarząd Klubu Sztuk Walk "SOKUDO";

Prezes – Waldemar Mazurek

Wiceprezes – Agnieszka Kośmicka

Sekretarz  - Emilia Mazurek

Nasze Dojo

Nasze zajęcia karate odbywają się w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Michała Elwiro Andriollego przy ul. Ambasadorskiej 1 w Otwocku
we wtorki i czwartki w godzinach:
17.00 - grupa początkująca,
18.00 - grupa średniozaawansowana
19.00 - grupa zaawansowana

w poniedziałki i środy:

19.30 - grupa początkująca dla dorosłych

Karate może nauczyć się każdy, niezależnie od wieku i siły fizycznej. Uprawianie tej sztuki powoduje, iż pozbywamy się nieprawidłowych nawyków nabytych na skutek trybu życia właściwego współczesnej cywilizacji. Należą do nich wady postawy, upośledzenia aparatu ruchowego oraz oddechowego.
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci (od 5 lat), młodzież i dorosłych :-) Szczególnie zapraszamy rodziców ze swoimi dziećmi do wspólnych treningów.

Nasze treningi to :

A także:

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?
Zapraszamy do kontaktu z nami.